De kinderen zullen tijdens de training verschillende creatieve opdrachten krijgen. Zo gaan ze bijvoorbeeld hun eigen huis, hun Villa Wijs, inrichten. Aan het begin van de training ontvangen de deelnemers een map. Deze map zal gedurende de training gevuld worden met informatie, (creatieve) opdrachten, inspiratie, verhalen, tips en trucs, zodat aan het einde van de training een mooi persoonlijk boek is ontstaan waarin de kinderen ook na de training nog regelmatig kunnen terugkijken. Na de training hebben de deelnemers een aantal waardevolle technieken eigen gemaakt die ook in het dagelijks leven bruikbaar zijn en waarvan ze de rest van hun leven profijt zullen hebben.
Kosten 5 daagse groepstraining Villa Wijs:
€257,- (incl. BTW) per kind, dit is inclusief:
- 7 lesdagen van 1.15 uur
- persoonlijke ordner, inclusief insteekhoesjes
- lesmateriaal
- drinken en wat lekkers
De Villa Wijs training wordt gegeven in 7 lesdagen, echter nooit tijdens schoolvakanties (regio zuid). Het aantal deelnemers is minimaal 4 en maximaal 6 kinderen.
Data eerstvolgende Villa Wijs training:
nog niet bekend
Na aanmelden gelieve het te betalen bedrag van €257,- (incl. BTW) voor aanvang van de training te voldoen op rekening IBAN NL47 RABO 0315531673 t.n.v. Esther van Bijnen o.v.v. naam en Villa Wijs training groep.
Kosten Villa Wijs training individueel:
€297,- (incl. BTW) per kind, dit is inclusief:
- 5 lesdagen van 1 uur
- energetisch werk
- om de week een telefonisch of Skype/FaceTime gesprek op afspraak (3 in totaal)
- persoonlijke ordner, inclusief insteekhoesjes
- lesmateriaal
- drinken en wat lekkers
Data in overleg
Na aanmelden gelieve het te betalen bedrag van €297,- (incl. BTW) voor aanvang van de training te voldoen op rekening IBAN NL47 RABO 0315531673 t.n.v. Esther van Bijnen o.v.v. naam en Villa Wijs training individueel.
© 2015-2017 Door Esther-Villa Wijs methode